Serwis mechaniczny


Zapraszamy do serwisu mechanicznego Toyota Dobrygowski w Lubinie właścicieli pojazdów osobowych, terenowych oraz dostawczych. Wyróżniają ją nas nie tylko liczne nagrody przyznawane za całokształt pracy, ale przede ponad 12 000 zadowolonych Klientów, który od 1991 roku odwiedzają nas systematycznie. Działając na rynku od tak długiego czasu, zapracowaliśmy na opinię uczciwych, rzetelnych i godnych zaufania profesjonalistów. Imponująca liczba klientów wyjechała od nas całkowicie zadowolona i stale docenia jakość i terminowość wykonywanych przez nas usług mechanicznych.

Wiemy o tym, że obecnie produkowane samochody są tak zaawansowane technologiczne, że poprawne zdiagnozowanie błędu czy usterki oraz jej wyeliminowanie, nie jest możliwe bez eksperckiej wiedzy i specjalistycznego sprzętu. Dlatego właśnie serwis mechaniczny Toyoty w Lubinie wyposażony jest w najwyższej jakości sprzęt diagnostyczny i naprawczy, a kadra mechaników, elektryków, elektroników i diagnostów systematycznie szkoli się w centralnej siedzibie Toyota Motor Poland w Warszawie.

Oferujemy Państwo naprawę samochodu w profesjonalnym warsztacie, który został wyposażony w najnowocześniejsze i najdokładniejsze narzędzia. Korzystamy z nowoczesnych urządzeń diagnostycznych i kontrolnych oraz bogatego zestawu narzędzi specjalnych. Odpowiednie zaplecze techniczne zostało przygotowane z myślą o bezpieczeństwie naszych Klientów, którzy oddają nam swoje auta pewnie i bez zastanowienia. Indywidualne podejście do klienta oraz wytyczne do działań, których celem jest zapobieganie uszkodzeniom w przyszłości zapewniają naszym klientom zadowolenie ze współpracy z nami.

W serwisie Toyoty w Lubinie mogą Państwo zdiagnozować i naprawić każdego typu usterki mechaniczne, elektryczne i elektroniczne, skorzystać z okresowej obsługi serwisowej pojazdu, dokonać przeglądu. Specjalizujemy się w skomplikowanych naprawach silników, skrzyń biegów, sprzęgieł, układów wtryskowych, układów hamulcowych, systemów klimatyzacyjnych, układów chłodzenia, układów kierowniczych, wydechowych, układów napędowych, zawierzeń  czy amortyzatorów.

 

 

W serwisie Toyota Lubin Dobrygowski montujemy także instalacje gazowe LPG firmy BRC. Na każdą z nich udzielamy do dwóch lat gwarancji. Na czas naprawy samochodu w serwisie Toyoty w Lubinie staramy się zapewnić każdemu Klientowi samochód zastępczy.  

Nasi specjaliści pozostają do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-18:00 i w soboty: 8:00-14:00. 

Toyota Lubin
Toyota Wrocław