Serwis blacharsko - lakierniczy

Zapraszamy do zlokalizowanego przy salonie Toyoty  w Lubinie, autoryzowanego serwisu blacharsko-lakierniczego. Pracownicy działu cenią Państwa czas, dlatego działają kompleksowo i skutecznie: od likwidacji szkód zgodnie z wytycznymi firm ubezpieczeniowych: PZU SA, TU ALLIANZ SA, ERGO HESTIA SA, obsługę w zakresie oceny i naprawy uszkodzeń mechanicznych i blacharsko-lakierniczych aż po przekazanie naprawionego auta właścicielowi. Serwis blacharsko-lakierniczy Toyoty w Lubinie dokonuje napraw samochodów wszystkich marek.

 

 

Nasi pracownicy przeprowadzają oględziny pojazdu, wykonują ocenę techniczną i kosztorys naprawy pojazdu, dokumentacje fotograficzną oraz odbierają niezbędne dokumenty potrzebne do likwidacji szkody w ramach zawartych umów o współpracy z w/w firmami ubezpieczeniowymi. Pozwala to na skrócenie czasu naprawy pojazdu, gdyż klient nie musi czekać na likwidatora szkody, który przyjmie zgłoszenie szkody i dokona oględzin pojazdu. Firma, dbając o zadowolenie i satysfakcję klienta, stosuje rozliczenia bezgotówkowe szkód z takimi firmami ubezpieczeniowymi jak:

  • PZU S.A.,
  • TU ALLIANZ S.A.
  • ERGO HESTIA S.A.
  • HDI SAMOPOMOC S.A.
  • T.U. UNIQA S.A.

Serwis blacharsko-lakierniczy Toyota Lubin zapewnia Państwu naprawę pojazdu przy użyciu oryginalnych części zamiennych, zgodnie z technologią naprawy producenta danej marki pojazdu oraz zastosowaniem profesjonalnych narzędzi

Dysponujemy najnowszym sprzętem niezbędnym do przywrócenie stanu technicznego pojazdu z przed dnia szkody. Posiadamy nowoczesne ramy naprawcze z elektronicznym systemem pomiarowym nadwozia typu Car-O-Liner. Na wyposażeniu serwisu jest stanowisko z laserowym pomiarem geometrii oraz ścieżka diagnostyczna do sprawdzenia skuteczności amortyzatorów i hamulców. Dział lakierniczy dysponuje bezpyłową komorą lakierniczą i dwiema strefami przygotowań do lakierowania firmy SAICO oraz własną mieszalnie lakierów firmy AKZO NOBEL z zastosowanie lakierów wodorozcieńczalnych.

 

 

W sytuacji gdy Państwa samochód znajduje się w serwisie, oferujemy Państwu możliwość skorzystania z samochodu zastępczego

Wszystkie nasze pojazdy zastępcze są pojazdami nowymi. Każdy pojazd posiada klimatyzację. W przypadku naprawy pojazdu w ramach ubezpieczenia OC i AC, stosujemy rozliczenia bezgotówkowe za wynajmy samochodów zastępczych z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, zgodnie z przysługującym prawem lub zawartym ubezpieczeniem.

Toyota Lubin
Toyota Wrocław