Door to Door

Jeżeli Państwa samochód uległ kolizji drogowej bądź wypadkowi i pozostaje unieruchomiony – zapraszamy do skorzystania z usługi Door to Door. Jest to specjalna oferta dla Klientów będących w potrzebie i obejmuje przyjazd naszej lawety we wskazane miejsce wraz z samochodem zastępczym dla Państwa.

 

Samochód zastępczy zostanie Państwu przekazany od dnia odebrania auta do naprawy aż po oddanie go w idealnym stanie. Oczywiście transport uszkodzonego samochodu i auto zastępcze GRATIS!

Na miejscu nasi specjaliści z działu likwidacji szkód komunikacyjnych dokonają oględzin uszkodzonego samochodu i dokonają wszelkich niezbędnych czynności, aby Państwo nie musieli się martwić o pełną dokumentację dla towarzystwa ubezpieczeniowego.

Koszt naprawy uszkodzonego samochodu zostanie rozliczony bezgotówkowo (bezpośrednio z towarzystwem ubezpieczeniowym), a wszystko zostanie wykonane tylko i wyłącznie na nowych i oryginalnych częściach Toyoty. Państwo nie tracą czasu na formalności i telefony do ubezpieczalni, bowiem całość, dla Państwa wygody,  jest po naszej stronie.

Po dokonanej naprawie nasz pracownik działu likwidacji szkód kontaktuje się z Państwem i umawia na dogodny termin i miejsce przekazania samochodu, jednocześnie odbierając auto zastępcze.

Zapraszamy do kontaktu z nami i skorzystania z usługi Door to Door:

szkody@toyotalubin.com.pl 

tel. +48 76 749 99 20

 

Toyota Lubin
Toyota Wrocław